Місто — лише кадри

on Вівторок, 08 грудня 2015.

Різні задачі, різні рішення - незмінні якість зображення і надійність камер Mobotix.

1

2

Одна камера М15 - два зображення: загальний план і телефокусне зображення на велику відстань.

3

День чи ніч - особливого значення для камер Mobotix не має.

4

5

6

Технологія Moonlight, що вбудована в кожну камеру Mobotix, дозволяє навіть в темний час отримувати якісні, деталізовані зображення (кадр вище 0,4 lux).

7

Глибина різкості на всьому кадру: важливо коли не має можливості встановлювати камеру ближче до місця спостереження. (перехід 120 м від камери)

8

Використовуючи зовнішні камери Mobotix, що не потребують кожухів з додатковим живленням для зими (нагрів) чи літа (охолодження) на перехрестях, ми отримаємо зображення в 360 градусів з можливістю аналітики по руху, підрахунком кількості об'єктів - ці функції вбудовані в кожну камеру і не потребують додаткових витрат.

9

Але окрім цього, віртуальний PTZ дає змогу отримувати додаткову інформацію не застосовуючи складні оптичні камери і спеціальне програмне забезпечення.

10

11

Одна камера Mobotix (Q25, S15) з 6МП напівсферичною технологією замінює три-чотири звичайних камери на перехресті.

12

13

Деталізовані зображення не тільки в день/ночі, але для віддалених об'єктів. Технологія зменшення потоків передачі без втрати якості зображення в кожній камері та систем моніторингу Mobotix.

14

15

Для безпеки міста не тільки камери на проїжджій частині, але важливі і вулички, прибудинкова територія, пакркінги. Кути камери 103 град дає можливість більше отримувати інформації з меншої кількості камер.

16

17

18

Не важливі погодні умови - якість зображення, деталізація, надійність залишається.

19

20

Використання камер з напівсферичною технологією - відсутність "сліпих" зон, менша кількість камер. Важливо - зупинки, прибудинкова територія, загальні місця паркування.

21

22