Deprecated: Non-static method Joomla\CMS\Application\SiteApplication::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/unitopua/public_html/old/templates/yoo_cloud/warp/systems/joomla/layouts/com_content/article/default.php on line 13

Deprecated: Non-static method Joomla\CMS\Application\CMSApplication::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/unitopua/public_html/old/libraries/src/Application/SiteApplication.php on line 275

 45 років, час щоб назбирати на новий Microsens

Лише цифри:   8 портів 10/100/1000 Мб/с РоЕ;   3 SFP 10/100/1000Base-X / RING;   -40C ....+70C - робоча температура;                 8W / 2x 48V - споживання / живлення;   IP30 - клас захисту;   50 mm x 108 mm x 116 mm/DIN;   Промисловий / Керований;                400 000 годин (45 років) - середній час безвідмовної роботи.

 Модулі захисту камер МОВОТІХ від перенапруги до 4кВ

Для того, щоб зменшити небезпеку пошкодження зовнішніх камер Mobotix в результаті стрибків напруги необхідно створити концепцію захисту від перенапруг. При виборі заходів протидії, а не тільки технічні, але й економічні аспекти необхідно враховувати для того, щоб знайти правильний баланс між захистом і витратами. Модуль MX-Overvoltage-Protection-Box може бути використаний в більшості захисних зон і забезпечує економічно ефективний захист від стрибків напруги. Як правило, рекомендується встановити MX-Overvoltage-Protection-Box, якщо камери MOBOTIX встановлені ззовні будівель. Ці пристрої захисту камер MOBOTIX від коротких стрибків напруги до 4 кВ. Захист IP65.

 MOBOTIX - запис на карту

Карта Micro-SD стандарта комплектація 4 Гб для кожної камери (можливе встановлення 512Гб). Задача: вхідна група, поверх житлового будинку.
-  розподільча здатність для запису - 1280 х 960 пікселей (встановлено, мах 6Мп )
якість JPEG - 80%
-  швідкість кадру необмежена
аналітика - MxActivitySensor та зони VideoMotion, мікрофон
кількість днів запису - 17
кількість подій - 2580
час запису для подїї - 10 с (встановлено, може бути іншою)
час після запису для події - 10 с (встановлено, може бути іншою)

 Статистика активності та POS інтеграція

 Програма Mobotix MxMC є ідеальним інструментом управління, щоб забезпечити швидкий огляд всіх зображень з необмеженої кількості камер, а також подій з новою функцією гістограми, де всі події зберігаються в певних зв'язках розподілених по всіх камерах. Статистику подій і кумуляції можна легко проаналізувати по часу, по діапазону або по інших критеріям (звук, температура, рух, напрямок тощо)  для виявлення незвичайних ситуацій в графічному вигляді. Записане відео, пов'язані з касами (POS), ідеально підходять для аналізу поведінки покупців або для пошуку конкретних товарів. Новий POS інтерфейс показує детальний список чека з відповідних записів камер і,  наприклад, стану ТРК для АЗ  станції.

 Передача даних по SIP-протоколу для камер MOBOTIX

Камери MOBOTIX (як T25 / S15, так і будь-які інші моделі) підтримують передачу даних по SIP-протоколу. Даная функція корисна для використання камер як SIP-клієнтів для домофонних станцій або мультимедійного спілкування. Зокрема, можливе з'єднання MOBOTIX з будь-якими SIP-серверами (в т.ч. у складі IP-ATC), наприклад Panasonic KX-TDE200. Вхідний дзвінок з домофонної станції MX-T25 може бути направлений на будь-який з SIP-телефонів, підключених до IP-ATC. При необхідності можливе гнучке налаштування сценаріїв дзвінків у разі відсутності абонентів на місці або інших причин для включення переадресації.

Тепловізійні камери MOBOTIX (TR)

Тепловізійні камери Mobotix (TR) дозволяють вимірювати температуру об'єкту по всій площі зображення і використовувати ці дані для активації тригера подій. Використовуючи двооб'єктивні камери з тепловізійним модулем є можливим накладати зображення з термомодуля на звичайне зображення, таким чином, в рази збільшити інформативність кадру камери. Теплова радіометрія допоможе вам відкрити нові можливості в різних промислових додатках, наприклад, моніторинг машин і температури критичних процесів або раннього виявлення потенційних пожеж в рециркуляції або утилізації відходів рослин.

Зміна об'єктива MOBOTIX без додаткових витрат

На листопад 2015 року Mobotix в своїх камерах з сенсором 6Мп використовує сім лінз з різними кутами огляду від Ultra Wide (103 ° х 77 °) до Super Tele (8 ° х 6 °). При цьому вартість камери не залежить від обраної вами лінзи. Ви можете змінити фокусну відстань для лінзи камери не збільшуючи її вартість. Це зменшує вартість монтажних робіт: не потрібно переносити камеру, достатньо замінити необхідну лінзу. Якість зображення та глибина різкості висока і непотрібно використовувати більш дорогі варіфокальні об’єктиви.

100 € за мегапіксел та аналітику MOBOTIX 

Порівняйте з іншими. Лише цифри:
6 Мп - 3072 х 2048 пікселів, формат 3:2; розмір сенсора - 1/1,8";
чутливість - 0,1 люкс при 1/60 с - кольоровий сенсор та чутливість - 0,02 люкс при 1/60 с - ч/б сенсор;
напрацювання на відмову - 80 000 годин на камеру в цілому; вага 270 г, діаметр - 120 мм, товщина - 55 мм;
потужність споживання - 4 Вт, кадри - 6 Мп - 8 к/с, карта запису - 4 Гб (512 Гб);
вартість - 600 євро з ПДВ з лінзою від 105 ° до 8 °.

Камера MOBOTIX на вході

Скільки Ви використовуєте камер, щоб контролювати вхід/в'їзд? Дві? Три, якщо ламаний фасад? І все рівно є "сліпі" зони? Лінійна камера з кутом зору 65-75 градусів встановлена на відстані 3-5 м від зони спостереження - це стандартне рішення для багатьох задач контролю входу. Чи банк чи офіс чи приватний будинок. Якщо не ламаний фасад - дві камери, які направленні одна на одну: "сліпа" зона під камерою, незахищеність самої камери, мала деталізація - відстань від входу 3-10 м. З другої сторони фасаду ставимо таку ж камеру для контролю першої. Фокусна відстань камер не дозволяє встановити камеру ближче, мінімальна інформативність. Додати, що кут для таких камер, як правило, не більше 75 градусів, то зона спостереження цих камер доволі обмежена. Два-три метра вздовж фасаду. Тобто об'єкти, що підходять чи під'їжджають перпендикулярно входу ми бачимо в останню чергу. Що треба, щоб збільшити деталізацію, зменшити кількість камера не мати "сліпі" зони?  Mobotix ще в 2008 році випустив камеру серії Q з напівсферичною технологією(180/360 град) , яку можливо встановлювати прямо над дверима і таким чином вирішити задачу контролю входу/виходу. Чому виходу, тому що камера має певний нахил, що дозволяє бачити і чути( мікрофон на борту камери) не тільки тих, хто входить, але і тих, хто виходить, що не менш важливо Які переваги: одна камера замість двох(трьох), один порт на комутаторі, менше місця для зберігання на архівному пристрої, камера знаходиться в самій зоні контролю, захист від вандалів, непримітний монтаж, зона спостереження 180 (стіна) або 360 градусів(стеля). Також Mobotix випускає двох об'єктивну камеру серії S, що дозволяє одною камерою вирішити задачу спостереження на вході і в середині приміщення за рахунок двох 5Мп напівсферичних модулів, які можуть бути один від одного на відстані 6 метрів.

Універсальність відеоспостереження MOBOTIX

Неможливо всі загрози та випадки передбачити, але якісна візуалізація дає змогу визначити початок розвитку тих чи інших подій, їх підготовку, розвиток та тенденції. Візуалізація події це більша інформативність та швидше прийняття рішення. Але ключове питання максимально можлива якість зображення та глибина деталізації. Маючи в базі ці дві речі і безмежний аналітичний функціонал (MxAnaltics, MxLEO,  MxActiveSensor, датчики рівня: звука, температури, освітлення і тд.) в кожній камері, Mobotix будує складні та інформативні візуальні системи безпеки без використання потужних комп'ютерних та мережевих ресурсів, вартість яких схована в дебрях специфікацій.

Альтернативний та економічний підхід використання електромережі в технологіях digitalSTROM

Одна з небагатьох систем, в якій для управління елктричними пристроями не потрібні додаткові дроти, крім тих що заздалегіть прокладені під 220В. Керування та моніторінг витрат виконується по звичайним електричним дротам напругою 220В. Малий розмір керуючих пристроів, їх встановлення в розподільчі коробки(наприклад, розетка), під'єднання до компьютерної мережі, безкоштовне програмне забезпечення, відкритий SDK. До системи звичайних приладів (світло, нагрів/кондіцюювання, тепла підлога) через шлюз можлве підключення систем EnOcean, HUE, DALI, що дає можливість розширити різноманіття пристроїв - бездротові технології, датчики рідин та повітря, температурні регулятори і тд і тп.

Захист ціліндрів Simons Voss SV-zahyst

Німецька компанія DRUMM GmbH випустила спеціальну захисну пластину GEMINY, що робить замковий ціліндр Simons Voss практично невразливим для вандалізму. Сталева конструкція запобігає навмисному пошкодженню чи відмиканню. Просте та швидке встановлення. Німецька якість та надійність з надсучасними технологіями Simons Voss. Використання, як в приватному секторі так і в публічному та виробничому секторі, де завищені вимоги проти вандалізму.

Збільшення площі покриття з новими техногіями MOBOTIX

З червня 2015 року Mobotix почне випускати 3 метровий дріт з'єднання 6 Мп сенсорного модуля з камерою MX-S15. Відстань між модулями 6 метрів. Таке збільшення довжини інтерфейсного дроту одночасно збільшує площу контролю, а також урізноманітнює варіанти розміщення камери: два приміщення поряд, каси, вхід і вихід, турнікетні групи, вагон метро чи автобус, приміщення на різних поверхах тощо. Що в свою чергу зменшує кількість камер в проекті та збільшує кількість зон контролю. Менше камер це значить менше дроту при інсталяції, менше портів підключення, менше дискового середовища для зберігання інформації, більше уваги операторів та в цілому менша вартість проекта і ефективніше використання системи відеоспостереження Mobotix.

Радар MOBOTIX (мікрохвильовий модуль)

В родині модулів, які Mobotix достатньо регулярно додає в систему, з'явився Радар - мікрохвильвий модуль MX-Proximity-Box. Такий же форм-фактор, як і в інших модулів, шифрована двопровідна шина MxBus. 8 модулів на камеру. Захист IP66. Цей модуль розпізнає рух з визначенням напрямку та відстані до рухомого об'єкта (максимально 10 м) за допомогою мікрохвиль. Він може встановлюватись не тільки зовні, але також може бути вмонтований за дерев'яними, пластиковими стінами чи гіпсокартоном. Власна розробка Mobotix, як альтернатива IR-датчику, що може бути в різних зонах з камерою(за рахунок шини MxBus), але передавати інформацію в систему. В комбінаціі з будь-якою камерою Mobotix модуль MX-Proximity-Box збільшує можливості спостережння та сповіщення в контрольованих зонах не тільки в пріміщеннях, але і зовні. Наприклад, рух автомобілів чи людей на певній відстані та отримання реакцій на цей рух.

JSON як оновлений метод обміну даними в системі MOBOTIX

Камери MOBOTIX можуть використовувати JSON як оновлений метод обміну даними, зокрема - читання і зміна конфігурації. Доступно в усіх моделях камер, починаючи з прошивки 4.3.0.15. Для перегляду файлу конфігурації в JSON-форматі достатньо перейти за посиланням http: //CAMIP/api/json, де CAMIP - адресу Вашої камери.

Економія витрат на опалення з системою MOBOTIX

До камери Mobotix MX-S14 по шині MX-Bus додали модуль MX-GPS-Box (видає температуру приміщення), а також модуль MX-232-IO-Box (дає можливість підлючити "сухі" контакти, всього по MX-Bus можливе з'єднання до 7 модулів на одну камеру), з іншої сторони – електричний котел, що опалює офіс. Після налаштування всіх параметрів модулів та сценаріїв роботи котла в певних профілях камери ми отримали не менше 30 відсоткову добову економію споживання електроенергіі за рахунок точного визначення необхідної температури в приміщенні та знахождення людей в ньому. Камера регулює роботу електричного котла опалювання. При роботі не використовуються інші комп'ютерні потужності крім тих, що є в камері Mobotix. Необхідно: камера Mobotix з шиною Mx-Bus, модулі MX-OPT-GP0S-Box, MX-OPT-232-IO-Box. http://www.mobotix.com/rus_RU/content/view/full/99137

Експорт відео в системі MOBOTIX

У всіх програмних продуктах MOBOTIX (MxControlCenter, MxEasy, MxMultiViewer) є можливість робити експорт відео не тільки в «рідному» форматі .mxg, а й в інших відеоформатах. Серед вищезгаданих можна виділити збереження в .avi, .mp4, .mov, .3gpp. Крім того, доступна функція створення відеороликів формату «time-lapse» безпосередньо з MxCC / MxMultiviewer.

MOBOTIX Камера + GPS-BOX = синхронізація дати / часу для всього об’єкту

При використанні функціонального модуля MxGPS-BOX можлива синхронізація дати і часу по протоколу NTP. Проте не всі знають, що при такій конфігурації сама камера може ставати NTP-сервером і видавати точні параметри для решти пристроїв у локальній мережі (наприклад, ПК, накопичувачі, інші камери).

Додаткове живлення комутатора Microsens

Ряд моделей комутаторів Microsens мають PD-порт, тобто Ethernet-порт, по якому вони можуть отримувати живлення від іншого PoE-комутатора. Частина цієї потужності комутатор буде використовувати "Для себе" (до 8 Вт), а решту може передати на інші споживачі, підключені до його РоЕ-портів.

Рефлектометр в комутаторах Microsens

Керовані комутатори Microsens мають вбудований рефлектометр,який дозволяє перевірити стан патчкорду, підключеного до будь-якого з портів та виявити обриви і замикання із приблизним зазначенням відстані від порту де знаходиться несправність.

Cмарт-ручка SimonsVoss — інтелектуальні функції контролю доступу з елегантним, ергономічним дизайном

 

Microsens SFP-Transceiver ATEX

Multimode SFP-Transceiver німецького виробника промислової комутації Microsens сертифіковані на відповідність вимогам директиви ЕС 94/9/ЕС. Ця дериктива визначає вимоги до продукції, яка потенційно може використовуватись в вибухонебезпечних середовищах (АТЕХ). Цей тип середовища відноситься до нафтових чи газових родовищ, хімічних виробництв тощо.

 Енергоефективний та надійний тепловізор Mobotix S15

Камера S15 з двома тепловізійними модулями використовує всього 7 Ват і може отримувати живлення через стандартний PoE (IEEE 802.3af).  Теплові сенсори побудовані для безперервної роботи в екстримальних умовах з MTBF  80000 годин.

Mobotix MxLEO - менше витримка, але краще розпізнаються деталі

Завдяки оновленому ПО 4.1.9 в кожній п'ятимегапiксельнiй камері Mobotix функція MxLEO (Mobotix Lowlight Exposure Optimization) покращує чутливість сенсора при коротшій витримці. Наприклад, чергове освітлення (5 люкс), місця для паркування (10-25 люкс), периметр і т.д. Це дає можливість вести зйомку не використовуючи додаткове освітлення, що в свою чергу зменшує загальні експлуатаційні витрати на систему спостереження без втрат на розпізнавання деталей (обличчя, номерні знаки авто та інше).

MОВОТІХ МxActivitySensor

 

 Поляризаційний фільтр для модулів MОВОТІХ

В відеомодулях камер Mobotix (крім напівсферичних) від L25 до L320 захисне скло об’єктива можно замінити на поляризаційний свілофільтр, що дасть змогу, наприклад,  виявляти людей (обличчя) через лобове скло автомобіля: фільтр зменшує дзеркальне відображення на поверхні скла. В комбінаціі з LPF (Long Pass Filter) модулем та інфрачервоним світлом дає можливість розпізнавати автомобільні номери в складних умовах освітлення.

 Технології digitalSTROM

За оцінками експертів, тільки в Європі є до 20 млрд електричних пристроїв, які щорічно споживають потужністі близько 60 мільярдів €. Близько 30% цієї потужності розсіюється майже непоміченим в зв'язку з неправильною експлуатацією, непоміченими несправностями та втратам в резервному режимі. Технологія digitalStrom заснована на інтегрованій мікросхемі високої напруги (dSID®), яка може бути встановлена в будь-якому електричному пристрої. Цей чіп також дозволяє призначити споживання потужності для кожного пристрою, щоб уникнути неправильної експлуатації чи несправності.

 Door Monitoring Simons Voss

Ціліндр, що є найменшим  серед систем контролю дверей в світі, веде постійний моніторінг, в якому стані знаходяться двері. Датчик на гвинту передньої планки замка виконує контроль за станом та змінами положенням дверей: "двері видкриті", "двері закриті", "замок дверей закритий чи зачиненний» і навіть "зламано", передаються по мережі SimonsVoss на центральний пульт управління автоматично. Гвинт Door Monitoring одночасно є гвинтом, який і тримає сам ціліндр в замку.

Автономність та економічність рішення SimonsVoss

Термін експлуатації батареї: до 150 000 активацій або до 7 років роботи в режимі очікування зі стандартними батареями, існує версія з можливістю 300000 активацій і більш ніж 10 років роботи в режимі очікування. Для порівняння: Dorma XS Cylinder забезпечує до 30000 активацій. 

Kерування в ціліндрах Simons Voss

Для більшості бездротових електроних ціліндрів систем контролю доступа електроніка і управління блокуванням знаходиться в ручці (knob) цього пристрою (він складається з ручки і самого ціліндра), що чутливо впливає на безпеку та антивандальність вцілому. Для ціліндрів Simons Voss механізм блокування або розблокування знаходиться в середині ціліндра, що у неможливлює відкриття дверей руйнуванням ручки (knob). Крім того, електронніка управління знаходиться зсередини, а не зовні, як у більшості виробників таких систем.

 МОВОТІХ MxActivitySensor + тепловізор

Використання цієї унікальної, вбудованої в камеру, функції з тепловізійним модулем, дає можливість покращити в рази якість попередньої аналітики по визначенню об’єктів, що рухаються чи зупинились, вести спостереженння тільки за визначенними зонами чи об’єктами. Ця обробка в камері, яка може знаходитись за десятки, сотні метрів чи кілометрів не потребує додатково програмного забезпечення чи комп’ютерних потужностей. І звичайно, функція входить в вартість камери і не потребує додаткових ліцензій.

 Ступiнь захисту корпусів камер Mobotix - IK10

IK-код - це міжнародна числова класифікація ступенів захисту корпусів електрообладнання від зовнішніх механічних впливів. Він визначає стійкість поверхні корпуса електроустаткування до механічних впливів (ударів, тощо). Для камер Mobotix код IK10. Це означає енергію удару (Дж) при падінні вантажу вагою 5 кг з висоти 40 см.

 Mатеріал корпуса камер Mobotix

Полибутилентерефталат з 30% скловолокна (PBT GF30) - матерiал з багатьма цікавими властивостями, зокрема по температурі:
1. Температура плавлення — 225 °С
2. Температура тривалого використання — 140 °С (40 000 годин)
3. Мінімальна температура використання — - 50 °С

 Чорно-білий Сенсор МОВОТІХ 5MP

Нові камери пятої серії є першими в світі камерами MOBOTIX, що мають 5 Мп нічний сенсор, який дає чорно-білі QXGA зображення. Більше деталей, више якість та швидкість кадрів в нічних умовах спостереження. (Mobotix випускає окремо камери з кольоровим сенсором та камери з чорно-білим сенсором).

 Розмір матриці (сенсора) МОВОТІХ

Фізичний розмір матриці та розмір кожного пікселя значно впливає на кількість шуму. Чим більше фізичний розмір матриці, тим більше її площа і тим більше світла попадає на неї.  Що дає неймовірну можливість отримати більш яскраве та якісне зображення з природніми кольорами.  Чим більше розмір матриці по діагоналі, при тій же кількості пікселей, тим меньший їх взаємний вплив один на одного. Рівень шума меньший, вища якість отриманого відео сигналу. При інших рівних умовах, така камера має більший кут огляду. Що в свою чергу зменшує кількість камер необхідних в проекті. 

Звичайні сенсори Mobotix - 1/2,5 дюйма;   Тепловізійні сенсори Mobotix - 1/2 дюйма.

Детальніше при масштабуваннi з камерами МОВОТІХ

Нова технологія 5Mп забезпечує більше максимальне цифрове збільшення (zoom), ніж датчики 3 Мп. Деталі зображення поліпшуються приблизно на 27 відсотків. Камера з датчиком 5 Мп не тільки дає кращі зображення, але також може бути розташована ще далі від контрольованих будівель і певних зон. В результаті, камери можуть бути встановлені в місцях, які оптимально захищені від несанкціонованого доступу.  Digital Zoom в камерах Mobotix

 Електронна діафрагма МОВОТІХ

Камери MOBOTIX обладнані CMOS-сенсором, якому не потрібен захист від надлишкової кількості світла та не використовується механічна діафрагма. Це дозволяє збільшити в рази надійність камери, термін її використання та зменшити витрати на обслуговування за рахунок відстутності рухомих частин. А також збільшити швидкість реагування на зміну освітлення в кадрі на рівні команди чи зміну профілю електронним шляхом.

Интерфейсный модуль MX-NPA-Box от МОВОТІХ

MX-NPA-Box позволяет не только подключить безопасно камеру на улице (модуль герметичен IP65, и выдерживает  -30C….+60C), но также у него есть возможность подключить к себе батарею (12-57 V DC), как резервное питание в случае отключения общего питания (РоЕ, 220В). Форм-фактор интерфейсных модулей таков, что позволяет их спрятать в «ногу»(M25, M15) или корпус (D25, D15) камеры и кабель подключения остается закрытым.

 Интеграция MOBOTIX с digitalSTROM

Используя встроенное приложение Event Responder, система MOBOTIX может быть интегрирована с digitalSTROM Server. Выполнение любых IP-запросов и команд при любых изменениях в устройствах электрической сети - теперь доступно!

MОВОТІХ МxActivitySensor - Что распознается?

Камера Mobotix с включенной функцией MxActivitySensor распознает объекты или людей, которые пересекают заданные области распознавания или движутся непрерывно к камере или от нее. При этом датчик MxActivitySensor работает столь надежно, что, например, регистрируются только те люди, которые входят в помещение или выходят из него, но не те, которые во время наблюдения встают со стула, поворачиваются, кладут документы на стол и т. д. Что дает возможность задать только указанные направления движения (вверх, вниз, влево, вправо) в качестве событий, наступление которых ведет к появлению тревожного сигнала. Например, на дороге с односторонним движением могут записываться только объекты, которые перемещаются против разрешенного направления движения или обратное движение на эскалаторе в метрополитене. 

Стандартная встроенная функция MxActivitySensor без использования дополнительной внешней аналитики и компьютерных ресурсов.

 Синхронизация по времени в камерах Mobotix

Подключая камеру Mobotix к модулю MX-GPS-Box, мы получаем не только GPS координату установленной камеры, внешнюю температуру, уровень освещенности, но и возможность синхронизации даты и времени по NMA протоколу. Что очень важно в местах удаленных или локальных установок камер, где нет возможность подключиться к серверам даты и времени. Модуль прячется в «ногу» камеры (IP65, -30С…+60).

Телефокусные объективы в камерах Mobotix

Используя универсальные модули BlockFlexMount sensor module CS mount для камеры MX-S15, можно комплектовать камеру Mobotix объективами креплением CS (С)  с большим фокусным расстоянием, чем стандартные объективы Mobotix. Что расширяет область применения камер Mobotix для задач удаленных объектов (например: стадионы, периметр и тд). Два модуля на камеру - два разных направления или две разные линейные зоны с разным фокусным расстояние от 2 мм до 250 мм или больше.

"Последняя миля" с Mobotix и Microsens

Для улицы: камеры Mobotix не требуют дополнительное охлаждение или подогрева(специального кожуха). Камера потребляет 3(5) Вт, питание РоЕ, от -30С до + 60С, IP66. Малый вес, простота установки. Соединяя камеру Mobotix и коммутатор Microsens с PoE+ и оптическими портами для соединения с  Core(Edge) коммутаторами, можно создавать высокоэффективные решения для задач «последней мили». Малый размер коммутатора , потребляемая мощность всего 8Вт, -40C…+70C, возможность наращивать количество портов, питание коммутатора от РоЕ, встроенная ОС Linux, открытие стандарты управления, повышенная отказоустойчивость - идеальная платформа совместно с камерами Mobotix для решений «последней мили».

 Mobotix (OpenVPN)

Камеры MOBOTIX поддерживают клиент OpenVPN. Например, таким образом можно обеспечить защищенное соединение с камерой, которая подключается к Интернету через маршрутизатор (также через интерфейс 3G или LTE), даже если камера не имеет собственного общедоступного IP-адреса. Для этого требуется совместимый общедоступный сервер OpenVPN, к которому камера и конечное устройство (компьютер, ноутбук и т. п.) должны быть подключены как клиенты OpenVPN.

"Умный дом" с Mobotix

Покидая дом или возвращаясь в офис, используя камеру MX-T25 c модулем KeypadRFID, Вы можете одним нажатием кода выключить (включить) все освещение, любые электроприборы; открыть/закрыть двери, поднять/опустить жалюзи или иные действия(сигнализация), которые, как правило, выполняют сложные системы управления желищем. Кроме этого, камеры Mobotix все больше и больше интегрируется в существующие системы «умного дома». По сути камера MX-T25 уже часть собственной системы «умный дом».

 Режим Multiview в камере МОВОТІХ

Встроенный в камере MOBOTIX режим работы "Multiview" - отличная альтернатива отдельным приложениям для работы с удаленными соединениями камер. В данном режиме возможно одновременное отображение до 25 потоков MOBOTIX в одном(!) окне веб-браузера.

IP-телефония в каждой камере МОВОТІХ

Каждая камера MOBOTIX имеет встроенный SIP-клиент, а модели S15 и Т25 - также SIP-сервер. Это позволяет производить двустороннюю аудио- и видеосвязь, а также тревожное оповещение по каналам IP-телефонии.

 Обнаружение попытки подбора пароля к камерам МОВОТІХ

Камеры MOBOTIX имеют встроенную функцию Intrusion Detection (Admin menu --> Web Server). При превышении порога неудачных попыток авторизации (который задается в меню) камера может отправить тревожный E-mail администратору, а также заблокировать IP-адрес, с которого осуществляется атака.

Энергопотребление тепловизионных модулей MOBOTIX

В течение пяти лет тепловизионная камера MOBOTIX потребляет приблизительно 260 кВт-ч, в то время как камеры конкурентов потребляют 8760 кВт-ч, т. е. практически в 30 раз больше!

 Tcpdump - встроенный сниффер трафика от МОВОТІХ

По ссылке http://CAMIP/admin/tcpdump (где CAMIP - адрес Вашей камеры MOBOTIX) открывается диалоговое окно, при помощи которого можно записать сетевой трафик камеры в формате *.pcap для последующего анализа (например, в Wireshark) . Камера будет записывать сетевой трафик для определенного периода времени или пока вы не нажмете снова на Start / Stop. Функция работает для камер начиная с серии 24.

 Встроенный калькулятор подсчета объема архива МОВОТІХ

В камерах MOBOTIX встроен калькулятор приблизительного расчета архива! Для доступа Вам необходимо перейти по ссылке http://CAMIP/cgi-bin/calcwin, где CAMIP - IP-адрес Вашей камеры MOBOTIX.